Maak kennis met de 15 CDC-leden die hebben gestemd om dodelijke COVID-shots toe te voegen aan het vaccinatieschema voor kinderen

Deel deze pagina, de waarheid is in ieders belang.

Maak kennis met de 15 CDC-leden die hebben gestemd om dodelijke COVID-shots toe te voegen aan het vaccinatieschema voor kinderen

Wilt u contact met hen opnemen?

Nu kan je.

We kunnen haat niet met haat overwinnen, alleen liefde kan dat doen

(Dr. Martin Luther King).

ACIP-contactgegevens
acip@cdc.gov

Dr. Melinda Wharton,

uitvoerend secretaris van ACIP
MWharton@cdc.gov

Dr. Lynn Bahta
Ministerie van Volksgezondheid van Minnesota
Vaccinatie, Tuberculose, Internationale Gezondheidsafdeling

624 Robert St. N
St. Paul, Minnesota
VS 55164
lynn.bahta@state.mn.us

Dr. Beth Bell
bzb8@uw.edu

Dr. Oliver Brooks
info@wattshealth.org
Attn: Dr. Oliver Brooks

Dr. Wilbur Chen
wchen@som.umaryland.edu
+1 (410) 706-5328

Dr. Cybil Cineas
Sybil_Cineas@brown.edu

Dr. Matthew Daley
Matthew.F.Daley@kp.org

Dr. Camille Kotton
ckoton@mgh.harvard.edu
+1 617-724-0082
+1 617-726-3906

Dr. Jamie Loehr
staff@cayugafamilymedicine.com
+1 (607)-697-0360

Dr. Grace Lee
Uitvoerend Assistent
Lisa Perry
liperry@stanfordchildrens.org
+1 650 724-3664

Dr. Sarah Long
consortm@umn.edu
+1 612-625-0055

Veronica McNally
info@frannystrong.org

Dr. Katherine Poehling
kpoehlin@wakehealth.edu

Dr. Pablo Sanchez
+1 614 722-4559

Dr. Nirav Shah
https://twitter.com/nirav_mainecdc
leslie.cosgrove@maine.gov
? – nirav.shah@maine.gov
+1 207 287-8016

Dr. Helen Talbot
? – helen.talbot@vanderbilt.edu
+1 615 322-2035

Deze contactgegevens zijn openbaar beschikbaar via routinematige Google-zoekopdrachten.

De CDC verstrekt geen direct e-mailadres voor leden van het ACIP-comité.

Communiceer op een verantwoorde manier.🙏

https://www.americaoutloud.com/meet-the-15-cdc-members-who-voted-to-add-deadly-covid-shots-to-kids-vaccine-schedule/

Aloha wau iā oe

  • Dr. H😊
    @DrHenryEaly
    #Een liefde
    #1❤️

Laat een reactie achter


            

            

                        
            
            
assignment_turned_in Registrations
No Registration form is selected.
(Click on the star on form card to select)
Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.